Oferta modelowa

Oferta modelowa

Każde Subaru jest wyjątkowe. Niezależnie, czy podróżujesz po utartych szlakach, czy wolisz zboczyć z asfaltu.

BRZ

Podróż pełna zabawy

Pasja - właśnie to poczujesz prowadząc Subaru BRZ. Odpowiednio reagujący układ kierowniczy oraz imponująca stabilność wywołują radość i wielką frajdę podczas prowadzenia. Jeśli jazda samochodem nie była dla Ciebie fascynująca, możesz mieć pewność, że w Subaru BRZ to się zmieni.

Dowiedz się więcej...
Zobacz e-broszurę...

Forester

Tam gdzie powstają wspomnienia

Podążaj do nowych miejsc. Poznaj nowe strony świata. Ciesz się nowymi doświadczeniami. Oto esencja przygody, a zarazem źródło inspiracji przy tworzeniu Forestera, który w swoich genach ma pełną gotowość by zabrać Cię jeszcze dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki systemom bezpieczeństwa, które zawsze chronią Ciebie i Twoją rodzinę, każdą życiową przygodę możesz dzielić z tymi których kochasz.

Dowiedz się więcej...
Zobacz e-broszurę...

Impreza

Zapraszamy Cię tam, gdzie toczy się prawdziwe życie

Prezentujemy Imprezę – zaprojektowaną od nowa, abyś jeszcze lepiej i aktywniej mógł korzystać z życia. Bezpiecznie, pewnie i dzięki wyjątkowym właściwościom zachęci Cię do wspólnych podróży. Będzie Twoją inspiracją by wydobyć z każdej chwili jeszcze więcej. Ciesz się życiem, a każdy dzień niech będzie jeszcze bardziej niezwykły.

Dowiedz się więcej...

Levorg

Stworzony przez perfekcjonistów, dla żyjących pełnią życia

Czujesz się wspaniale, gdy osiągnąłeś w swym życiu doskonałość. Jeżeli masz na koncie sukcesy w wielu dziedzinach, zadowolenie jest jeszcze większe. Niektórzy nazywają to perfekcjonizmem, inni widzą w tym czerpanie z życia pełnymi garściami. Levorg został stworzony właśnie dla tych, którzy nieustannie dążą do perfekcji.

Dowiedz się więcej...
Zobacz e-broszurę...

Outback

Żyj pełnią życia

Mówią, że życie jest kolekcją chwil. Outback został stworzony, by był przy Tobie i byś mógł na niego liczyć w każdym momencie życia. Rozpoczynaj wszystkie przygody i spełniaj marzenia z wyjątkowym poczuciem pewności. Outback swoim wyglądem potwierdza wszystko to, czym jest Subaru: wytrzymałość – by dotrzeć tam gdzie pragniesz, wszechstronność – aby wspierać Twój aktywny tryb życia, poczucie bezpieczeństwa – na którym możesz polegać. Wszystko to zapewni Ci spokój umysłu i komfort w docieraniu do celu.

Dowiedz się więcej...
Zobacz e-broszurę...

WRX STI

Dusza atlety. Serce zwycięzcy.

Wymówienie trzech liter - STI - wystarczy każdemu miłośnikowi sportu samochodowego na całym świecie by poczuł dreszcz emocji powiązanej z niezwykłą dynamiką. WRX STI zyskał nowoczesną stylizację, ale wlot powietrza na masce i wydatny tylny spojler generujący docisk aerodynamiczny nie pozostawiają wątpliwości co do genezy tego samochodu. Pod tą powłoką kryją się osiągi bardziej zdecydowane i ekscytujące niż kiedykolwiek wcześniej.

Dowiedz się więcej...
Zobacz e-broszurę...

XV

Zabawa jest wszystkim, czego potrzebujesz

Prezentujemy nowego Subaru XV – zaprojektowanego tak, abyś poczuł smak prawdziwej zabawy. Umiejętne połączenie miejskiego stylu i dobrej sylwetki, wyniesione na zupełnie nowy poziom możliwości, obudzi w Tobie niesamowite emocje i pozwoli przeżywać życie w sposób, o którym marzysz. Niezależnie od tego, czy właśnie spędzasz noc w mieście, czy cieszysz się spontanicznym weekendowym wyjazdem poza jego granice – XV pomoże Ci robić rzeczy, które kochasz, w sposób stylowy a jednocześnie komfortowy. Bo każdy dzień może i powinien być radosną przygodą.

Dowiedz się więcej...
Zobacz e-broszurę...

Poznaj ofertę Subaru

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko samochody Subaru, ale również inne znane marki.